Co się stało?

Łukasz doznał udaru niedokrwiennego w obrębie pnia mózgu, półkul móżdżku, wzgórza oraz okolic potylicznych 31 Lipca 2022. Stało się to podczas jego pierwszych wspólnych wakacji z dziewczyną. Nikt nie spodziewał się, że młody chłopak, który prowadził zdrowy tryb życia, był zawsze pozytywny i pomocny, doświadczy takiej choroby. Przebył zabieg trombektomii mechanicznej w szpitalu w Szczecinie.

Łukasz podjął niesprawiedliwą walkę z chorobą. Po kilku tygodniach pobytu na Oddziale Intensywnej terapii, został przeniesiony do Polskiego Centrum Rehabilitacji Votum w Krakowie, gdzie był intensywnie rehabilitowany. Niestety jego stan się pogorszył i po 2,5 miesiąca nieustannej walki, 17 Października 2022 zmarł w szpitalu w Krakowie.

Zawsze aktywny, ciekawy świata Łukasz był dziennikarzem TVP3 Wrocław – od małego chciał z tym miejscem powiązać swoją przyszłość. Codziennie mówił, że uwielbia to, co robi. Koledzy z pracy i rodzina nigdy nie widzieli go smutnego, bo zawsze był promieniejący radością. Miał pozytywne podejście do wyzwań – nie było dla niego nic niemożliwego.

Pogrążeni w żałobie Rodzina i Przyjaciele.